Üroloji Doktoru

Operator Doktor Mehmet Remzi Erdem

Op Dr Mehmet Remzi Erdem | Holep | cinsel hastalıklar | prostat | üroloji doktoru | cinsel sağlık | sertleşme sorunları

Randevu ve Danışma İçin

ÇALIŞMA SAATLERİM


PAZARTESİ
09:00-19:00
SALI
09:00-19:00
ÇARŞAMBA
09:00-19:00
PERŞEMBE
09:00-19:00
CUMA
09:00-19:00
CUMARTESİ
09:00-17:00
PAZAR
KAPALI
RESMİ TATİLLER
KAPALI


İLETİŞİM

İnsanın en kıymetli varlığı olan sağlığa, güncel bilimsel veriler ışığında, en yeni teknolojileri kullanarak, bütüncül bir yaklaşımla, yüksek kalitede hizmet sunabilmek ben ve ekibimin yegane gayesidir.

1981 yılında Malatya’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğretimini İstanbul’da tamamladı. 1999 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. 2007 yılında Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesi, Üroloji Kliniğinde asistanlık eğitimine başladı. 2010 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde, Endoüroloji ve Rekonstrüktif Üroloji pratiğini geliştirmek ve cerrahi tecrübesini arttırmak amacıyla 3 ay süreyle University of Michigan, Urology Departmanında fellow olarak çalıştı. Vakıf Gureba Eğitim araştırma Hastanesi, Bezmialem Vakıf Üniversitesine dönüştürüldü ve asistanlık eğitimine BAV Üniversite’de devam etti.


Her ne kadar Ürolojinin her alanıyla ilgilense de özellikle Androloji, Rekonstrüktif Üroloji ve Kadın Üroloji’si alanında özellikli cerrahi operasyonlar gerçekleştirmektedir.

Özellikli ve tecrübe gerektiren posterior (arka) uretra (idrarın vücuttan atıldığı kanal) darlıklarında abdominoperineal (karın ve apış arası kombine cerrahi) yaklaşımlarla zorlu vakaların cerrahisini gerçekleştirmiştir. Ayrıca uzun segment anteiror (ön) uretra darlıklarında çok sayıda hastaya ağız (buccal) mukozası ile greftleme (yama) yaparak başarılı sonuçlar elde etmiştir.Değerli görüşleri için tüm hastalarıma teşekkür ederim.

HASTALARIMIN GÖRÜŞ VE DEĞERLENDİRMELERİ


Eşimin prostat ameliyatını başarı ile gerçekleştiren doktorumuzdan çok memnun kaldık. Kendisi işinin gerçekten uzmanı ve hastaları ile çok ilgili. Kendisi bizimle ameliyat öncesinden başlayan ilgisini ameliyattan sonra da günlerce devam ettirdi ve her konuda yardımcı oldu. Adeta ailemizden biri gibi idi çok teşekkürler ediyor başarılarının devamını diliyoruz.


M.S.


Sayın Mehmet Beye prostat şikayetiyle gittigimde tecrübelerine dayanarak mesanedeki kitleyi görüp erken teshisle tabi koydu ve kapalı ameliyatla temizledi. Gerek mesleki gerek insanı yonden mukemmel bir insan. Kendisine çok teşekkür ederim.


A. H.


Kendisinden çok memnunum. Böbrek kistim vardı, kapalı ameliyat ile alındı. Yine prostat şikayetim için de gittim, uzun bir tedavi sürecim oldu. Işın tedavisi ve ilaç desteği ile şikayetimden kurtuldum. Her ikisini de başarı ile tedavi etti. Devlet hastanesindeyken hizmet almıştım kendisinden. İlgisi, iletişimi çok güzeldi.


T. K.


Doktor Mehmet Remzi Erdem

AKADEMİK BAŞARILAR

Mesleğime ilk adımı attığım an itibari ile her daim gelişim içerisinde olmaya devam ettim. Amacıma çok çalışarak, son teknolojileri takip ederek ve onları uygulayarak ulaşabileceğimi biliyordum.15 YILLIK MESLEKİ TECRÜBE


200’DEN FAZLA BİLİMSEL BİLDİRİ


2 AKADEMİK ÖDÜL


10.000’DEN FAZLA MUTLU HASTA

Dr Remzi Erdem-logo-white

Uyarı: Bu makale, bilgilendirme amaçlıdır ve herhangi bir tıbbi tavsiye niteliğinde değildir. Bir tıbbi sorunuz varsa, lütfen doktorunuza danışınız.

Doktor Remzi Erdem 2023 ( Go Global Reklam Ajansı )

Arabic AR English EN Turkish TR
Call Now Button